Urodziny w terenie/ w wynajętej sali

ikona

 

Zarezerwuj już dziś magiczne, literackie urodziny w terenie lub w sali:

ORGANIZACJA:
Na terenowych urodzinach bawimy się z niewielkimi grupami dzieci od 6 do ok. 13 lat, od ok. 10 do maksymalnie do 25 osób. Zabawę prowadzi 2 doświadczonych animatorów. Urodziny w wynajętej sali (możemy zaproponować ok. 50-metrową salę zajęciową w kluboksięgarni Radio i Telewizja, ul. Andersa 29) prowadzimy dla grup od ok. 10 do maksymalnie 25 osób. Propozycje tematów na urodziny stacjonarne można zobaczyć TUTAJ.
Terenowe:
Podzielimy się na mniejsze zespoły i osobno rozwiążemy w nich zagadki, będziemy tropić ślady, uciekać lub poszukiwać uczestników z innej grupy. Impreza trwa 2 godziny.
Przykładowe tematy urodzin terenowych (można też u nas zamówić inne, na wybrany przez jubilata motyw, najchętniej literacki lub filmowy):
WYZWANIE DLA DETEKTYWÓW
Podczas gry terenowej wytężymy wszystkie zmysły, poszukując śladów pozostawionych przez szajkę złodziei złotych monet. Będziemy zbierać odciski palców, rozwiązywać szyfry, przesłuchiwać podejrzanych i świetnie się bawić poszukując tajnych, złodziejskich kryjówek.
MAGICZNE PODCHODY POTTEROWE
Zaprosimy dzieci na wycieczkę śladami czarodzieja, który ukrył tajne zaklęcia i składniki mikstury Felix Felicis, zwanej płynnym szczęściem. Jeśli uda nam się rozszyfrować na nią przepis, sporządzimy eliksir gwarantujący dobrą zabawę.
NIEULĘKLI TROPICIELE 
Podczas mrożącego krew w żyłach spaceru odnajdziemy zadania i listy od hrabiego Draculi, Białej Damy, wilkołaków, czarownic i innych niebezpiecznych potworów. Doprowadzą nas one do skarbu kapitana Sinobrodego.

Oferujemy:

  • 2-godzinną zabawę, w pełni animowaną przez doświadczonych prowadzących, z dowolnie wybranym, najczęściej literackim lub filmowym motywem przewodnim oraz scenariuszem indywidualnie dostosowanym do potrzeb jubilata i grupy
  • różnorodne, prospołeczne formy aktywności podczas imprezy: gry towarzyskie, sportowe, działania artystyczne
  • wszystkie materiały i elementy wyposażenia potrzebne do zabawy
  • imprezę w terenie: w parkach/ ogrodach Warszawy (najchętniej w formie podchodów czy gry terenowej) lub w wynajętej sali w miejscu publicznym (nie prowadzimy urodzin w domach prywatnych)
  • przyjazną, pozbawioną rywalizacji atmosferę, twórcze zabawy
  • realizację marzeń dzieci np. o wyprawie do Narnii, Śródziemia, Hogwartu.

Prowadzimy urodziny na terenie Warszawy, dojeżdżamy w niemal dowolne miejsce w granicach miasta. Wszystko to w niewygórowanych cenach. Pełen cennik dostępny TUTAJ.
Zadatek urodzinowy (jego wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji) można opłacić TUTAJ. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie dostępności danego terminu. Pozostałą należność za urodziny trzeba wpłacić z góry, najpóźniej na 3 dni przed imprezą, na nasze konto bankowe.

 

 

rezerwuj

Gwarantujemy świetną zabawę.