Zupa ze wszystkiego

zupa-i9 listopada 2021 r. zorganizowaliśmy zajęcia z książką „Edzio i tajemnica zupy” Astrid Desbordes i Marca Boutavanta. Wyjaśniliśmy sobie, jaka jest tajemnica zupy ze wszystkiego ze starego przepisu babci. Razem odkryliśmy magiczny składnik. Malowaliśmy warzywnymi stemplami, rozpoznawaliśmy aromatyczne przyprawy i przyrządziliśmy glutowatą zupę w ulubionym kolorze.

Tutaj można obejrzeć wideorelację z zajęć.

Poranki/ popołudnia literackie to cykl zajęć dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: 2-6 oraz 6-11 lat,. Prowadziliśmy podczas nich warsztaty artystyczne wokół wybranej książki, zawsze czytaliśmy jej fragmenty i w zabawach się nią inspirowaliśmy. Wideorelacje z wszystkich zajęć zamieszczamy na FB księgarni i na naszym kanale na You Tube.

Cykl tych zajęć dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

logo-mk-dn-i-s

czas-dzieci

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.