Mityczne zwierzęta

zrzut-ekranu-2021-10-26-o-21-23-5213 listopada 2021 r. zorganizowaliśmy spotkanie z książką „Dzicy przewodnicy. Zwierzęta w mitach, baśniach i legendach”.
Porozmawialiśmy o dzikich zwierzętach, które pojawiają się w pradawnych mitach i legendach. Poznaliśmy stworzenia, o których być może nigdy nie słyszeliśmy. Stworzyliśmy własne dziwne zwierzę oraz wymyśliliśmy legendę wokół niego.

Wideorelację z tych zajęć można obejrzeć TU.

Poranki/ popołudnia literackie to cykl zajęć dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: we wtorki: 2-6 lat, w środy: 6-11 lat, o godz. 17.30 oraz w wybrane soboty o godz. 11. Prowadzimy podczas nich warsztaty artystyczne wokół wybranej książki, zawsze czytamy jej fragmenty i w zabawach się nią inspirujemy.

Wideorelacje z wszystkich zajęć zamieszczamy na FB księgarni i na naszym kanale na You Tube.

Cykl tych zajęć dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

logo-mk-dn-i-sczas-dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.