28 finał WOŚP w Badecie

12 stycznia 2020 r., w niedzielę świętować będziemy finał zbiórki na rzecz WOŚP. Już po raz czwarty księgarnia Badet będzie grała razem z Wielką Orkiestrą. W tym roku będziemy zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Zapraszamy na warsztaty dla dzieci z udziałem fantastycznych gości, wstęp: dowolny datek do puszki. Będzie się działo! Szczegóły wkrótce. Sztabowa Puszka Stacjonarna będzie dostępna w Badecie od poniedziałku 16 grudnia do 12 stycznia 2020 r.

TAJEMNICA SZPITALA
O godz. 15 zapraszamy na warsztaty detektywistyczne inspirowane „Tajemnicą szpitala” Martina Widmarka z serii „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”. Rozwiążemy kryminalno-szpitalne łamigłówki. Poćwiczymy naszą pamięć wzrokową i zmysł obserwacji, poszukując zaginionych klejnotów. Poznamy też oczywiście fragmenty „Tajemnicy szpitala” i rozwiążemy quiz dotyczący znajomości całej serii. Zajęcia dla dzieci od ok. 5 lat, zapisy, wstęp: dowolny datek do WOŚP-owej puszki.
KURS PIERWSZEJ POMOCY
O godz. 17 zapraszamy dzieciaki razem z rodzicami na warsztaty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Będziemy się uczyć, jak skutecznie wezwać pomoc i jak stosować środki ochrony osobistej, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo. Przećwiczymy w praktyce, jak oceniać stan poszkodowanego. Przeprowadzimy resuscytację na profesjonalnych fantomach, oraz dowiemy się,
jak używać automatycznego defibrylatora AED. Prowadzenie: Margita Ślizowska, EFR Instruktor (międzynarodowy certyfikat nr 4332), instruktorka nurkowania, aktorka. Warsztaty dla dzieci od 6 lat i wszystkich chętnych dorosłych, zapisy, wstęp: dowolny datek do WOŚP-owej puszki.

 

ZAPISY: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

wosp2020_grafika

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.