Badet dla WOŚP 2018

Wydarzenia 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z 14.01.2018, już za nami.  Zebraliśmy łącznie, do puszki i podczas licytacji, płatnych także przelewem na konto Orkiestry, prawie 900 zł! Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce.


Bardzo dziękujemy Danielowi de Latourowi oraz Piotrowi Sosze za wspólne rysowanie, opowieści i wspaniałe smoki! Powstały dwie autorskie grafiki ilustratorów i dwa zabawne, patchworkowe smoki we współpracy z dziećmi. Wszystkie prace zostały wylicytowane, a wpłaty trafiły do puszki WOŚP. Badetowi udało się zdobyć dwie, wkrótce ozdobią ściany księgarni.

daniel piotr-socha cos-daniela smok-sochy

A po południu Katarzyna Stoparczyk, dziennikarka radiowa i telewizyjna o muzycznym wykształceniu i stoparczykpisarka Justyna Bednarek, autorka m.in. bestsellera „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” oraz bajek muzycznych „W to mi graj” porozmawiały z dziećmi o muzyce. Towarzyszył im muzyk Patryk Matela, który miksował elektroniczne i bitboksowe dźwięki w niesamowity sposób. Poczytaliśmy fragmenty mbednarek-2uzycznych opowieści, posłuchaliśmy najsłynniejszych kompozycji muzyki poważnej i namalowaliśmy serca wypełnione muzyką

logo5W ramach 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbieraliśmy środki „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

 

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.