Ale miasta!

8 maja 2021 r. zorganizowaliśmy spotkanie online z Joanną Łozińską, autorką książki „Ale miasta” z wydawnictwa WYtwórnia. Nasza przewodniczka zabrała nas do miasta zarośniętego dżunglą, do miasta duchów, miasta tętniącego życiem nad ziemią i pod jej powierzchnią oraz miejsca, w którym życie zamarło. Odkrywaliśmy tajemnice miast wykutych w skale i zbudowanych z drewna i papieru. Poznawaliśmy architekturę, historię i legendy odległych miast.

TUTAJ można obejrzeć wideorelację z tego spotkania.
„Ale miasta” – książka, która zachęca do bacznego obserwowania, wsłuchiwania się w miejsca i ludzi, a przede wszystkim do stawiania pytania „dlaczego”. Spojrzymy na miasto oczami architekta, psychologa, socjologa, historyka i dowiemy się, czym tak naprawdę dzisiaj jest miastko.
Joanna Łozińska – zajmuje się architekturą i wzornictwem, z pasją upowszechnia wiedzę na temat designu, współpracuje z artystami i projektantami, wspierając ich w twórczym rozwoju.

8 maja, w sobotę, o godz. 12 zapraszamy na spotkanie online z Joanną Łozińską, autorką książki „Ale miasta” z wydawnictwa WYtwórnia.

 

Zajęcia w ramach projektu „Eskapady literackie. Warsztaty podróżnicze w księgarni Badet” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

logo-mk-dn-i-sczas-dzieci

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.