Badecine urodziny terenowe

Księgarnia Badet niebawem się zamyka, od 30.06.2022 nie będzie nas w Wilanowie. Ale Badet to było nie tylko miejsce – przede wszystkim tworzyli je niezwykli, twórczy ludzie, z literacką pasją, kochający i dobrze rozumiejący dzieci. Nadal można u nas zamówić najlepsze na świecie, jedyne w swoim rodzaju dziecięce urodziny tematyczne – od teraz w terenie lub w wynajętej sali. Parki, w których najchętniej poprowadzimy imprezy dla dzieci to: Moczydło, Ujazdowski z osiedlem Jazdów, Ogród Krasińskich, Powsin z Lasem Kabackim, Pole Mokotowskie, Park Skaryszewski.

ORGANIZACJA:
Na terenowych urodzinach bawimy się z niewielkimi grupami dzieci od 6 do ok. 13 lat, od ok. 10 do maksymalnie 25 osób. Zabawę prowadzą dwie doświadczone edukatorki.
Podzielimy się na mniejsze zespoły i osobno rozwiążemy w nich zagadki, będziemy tropić ślady, uciekać lub poszukiwać uczestników z innej grupy. Impreza trwa 2 godziny.
Przykładowe tematy urodzin terenowych (można też u nas zamówić inne, na wybrany przez jubilata motyw, najchętniej literacki lub filmowy):
WYZWANIE DLA DETEKTYWÓW
Podczas gry terenowej wytężymy wszystkie zmysły, poszukując śladów pozostawionych przez szajkę złodziei złotych monet. Będziemy zbierać odciski palców, rozwiązywać szyfry, przesłuchiwać podejrzanych i świetnie się bawić poszukując tajnych, złodziejskich kryjówek.
MAGICZNE PODCHODY POTTEROWE
Zaprosimy dzieci na wycieczkę śladami czarodzieja, który ukrył tajne zaklęcia i składniki mikstury Felix Felicis, zwanej płynnym szczęściem. Jeśli uda nam się rozszyfrować na nią przepis, sporządzimy eliksir gwarantujący dobrą zabawę.
NIEULĘKLI TROPICIELE 
Podczas mrożącego krew w żyłach spaceru odnajdziemy zadania i listy od hrabiego Draculi, Białej Damy, wilkołaków, czarownic i innych niebezpiecznych potworów. Doprowadzą nas one do skarbu kapitana Sinobrodego.
 

Oferujemy:

 • 2-godzinną zabawę, w pełni animowaną przez doświadczonych prowadzących, z dowolnie wybranym, najczęściej literackim lub filmowym motywem przewodnim oraz scenariuszem indywidualnie dostosowanym do potrzeb jubilata i grupy;
 • różnorodne, prospołeczne formy aktywności podczas imprezy: gry towarzyskie, sportowe, działania artystyczne;
 • wszystkie materiały i elementy wyposażenia potrzebne do zabawy;
 • imprezę w terenie: w parkach/ ogrodach Warszawy (najchętniej w formie podchodów czy gry terenowej) lub w wynajętej sali w miejscu publicznym (nie prowadzimy urodzin w domach prywatnych); wkrótce podamy listę parków, w których najchętniej prowadzimy imprezy;
 • przyjazną, pozbawioną rywalizacji atmosferę, twórcze zabawy;
 • realizację marzeń dzieci np. o wyprawie do Narnii, Śródziemia, Hogwartu.

podchody-uro-iCENY:

Urodziny w terenie, dwugodzinne, prowadzone przez animatorów Badeta w parkach w Warszawie, dla grupy dzieci do 10 osób kosztują 1000 zł. Można też zaprosić nas, w tej samej cenie, do wynajętej przez siebie sali w domu kultury, przedszkolu czy innym miejscu publicznym. Wkrótce: oferta urodzin we współpracujących z nami salach,

OPŁATY DODATKOWE:

 • dopłata za każde dodatkowe dziecko powyżej 10 os. – 20 zł
 • dodatkowa godzina zabawy  – 300 PLN
 • dopłata za urodziny w języku obcym (angielskim) – 300 PLN

 

DODATKOWE ATRAKCJE URODZINOWE

 • piniata – od 150 PLN (w terenie i w sali)
 • zamykanie w wielkiej bańce mydlanej – 150 PLN (tylko w sali)
 • balonowy raj – 100 PLN (tylko w sali)

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi