Baśniobór RPG

20 maja 2021 r. zorganizowaliśmy grę fabularną na motywach serii o Baśnioborze Brandona Mulla. Mistrz Gry poprowadził przygodę dla śmiałków, którzy dobrze znają ten świat.

Są na świecie miejsca, o których istnieniu wiedzą tylko nieliczni… Magiczne rezerwaty, będące schronieniem dla setek mitycznych stworzeń… Niebezpieczne krainy, w których drzemią spętane pradawne moce…
basniobor-rpg-i
Wziąłeś bluzę maskującą? Wzięłaś latarkę? Doskonale, ruszajmy!
Dołączmy do Kendry i Setha podczas ich przygód Baśnioborze. Przeżyjmy na własnej skórze spotkania z trollami, satyrami, wiedźmami i najadami! Pokonajmy przeciwników i zostańmy bohaterami. Pamiętaj, wypij mleko. Owady nie są tym, czym się wydają.
Zajęcia dla dzieciaków od ok. 10 lat. 
Zajęcia w ramach projektu „Poranki i popołudnia literackie. Cykl warsztatów z książką dla dzieci”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.
 logo-mk-dn-i-s
czas-dzieci
 
 
 
 
 
 
 
 
To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.