Dzieci wybierają z nami książki na koniec szkoły!

Zapraszamy klasy szkolne na indywidualny dobór nagród książkowych na zakończenie roku szkolnego.
Z przyjemnością doradzimy idealną lekturę, i to dla każdego ucznia osobno, zgodnie z jego pasjami!
Rozmowa o książkach i ich indywidualny dobór dla całej klasy są u nas oczywiście BEZPŁATNE.
Zapraszamy do kontaktu zainteresowane grupy szkolne, pod opieką nauczyciela: tel. 22 499-37-17, badet@badet.pl. Wystarczy wcześniej podać nam szacunkowy budżet na nagrody, liczbę i wiek dzieci. My przygotujemy bogaty wybór propozycji, o których porozmawiamy podczas spotkania z dziećmi.
klasa-wybiera-ksiazki-1Niedawno odwiedzili nas uczniowie drugiej klasy SP nr 339 i pod okiem księgarki Kamy wybierali sobie wymarzone książki do poczytania, które oficjalnie otrzymają w szkole podczas rozdania świadectw. W ten sposób każdy otrzyma dokładnie taką książkę, którą chętnie przeczyta!
Dzieciom spodobała się opowieść o przygodach psa Wintera, dlatego spora grupka wybrała „Pamiętnik grzecznego psa”. Kilku innych czytelników wolało z kolei historię czworonoga , który powrócił z zaświatów
i postanowiły przeczytać „Kostka. Psa nie z tego świata”.
Po tym, jak usłyszała, kim są Wietrzydła, Szaruchy i śmieszne Pupiszonki Maja wybrała „Ronję, córkę zbójnika”. Weronika zdecydowała się na „Gofrowe serce”, bo lubi opowieści o dziewczynach, które rozrabiają bardziej niż chłopaki.

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.