Jak przetrwać zdalną szkołę?

24 kwietnia 2021 r. zorganizowaliśmy spotkanie online z Przemkiem Staroniem, psychologiem, nauczycielem, autorem książki „Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak sobie radzić z życiem”. Porozmawialiśmy o tej książce podczas spotkania. Wymieniliśmy też doświadczenia związane z trudnym doświadczeniem zdalnej edukacji w czasie pandemii. Zapytaliśmy młodych uczestników spotkania, z czym się borykają w zderzeniu z edukacją online, co im najbardziej przeszkadza, czego najbardziej im brak. Staraliśmy się przy pomocy naszego gościa obmyślić wspólne sposoby na to, aby było ciut łatwiej.

Tu można obejrzeć wideorealację ze spotkania. staron-i

 

Zajęcia w ramach projektu „Książka z ekspertem” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

 

 

 

logo-mk-dn-i-s

 

czas-dzieci

 

 

 

 

staron_fotaPRZEMEK STAROŃ – psycholog, nauczyciel, trener, wykładowca, autor książki „Szkoła bohaterek i bohaterów”, nagrodzony przez Komisję Europejską twórca międzypokoleniowego Zakonu Feniksa, tutor niemal 50 olimpijczyków z filozofii, fan efektu wow, twórca #utrzy, zwany też profesorem Snapem, wyróżniony w konkursie im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”, wybrany Człowiekiem Roku Gazety Wyborczej za „wzorowe sprawowanie”. Nauczyciel Roku 2018, finalista nauczycielskiego nobla – Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020, jest na liście 100 osób, które zmieniają Polskę (na lepsze) wg. Noizz.pl

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.