Kalendarium zajęć

plan zajęć dla dzieci w Badecie 

 

25.06 – JAK TELEWIZJA UCZY WYCHOWYWAĆ NASZE DZIECI?
25 czerwca, w sobotę o godz. 17 zapraszamy na spotkanie z Anną Golus i jej najnowszą książką „Superniania kontra trzyletni Antoś”. Porozmawiamy o tym, jak programy telewizyjne typu reality show niszczą podmiotowość dziecka, jego bezdyskusyjne prawo do szacunku i ochrony prywatności. Przyjrzymy się też skutkom działania telewizyjnych ekspertów, którzy wpływają na zachowanie sfrustrowanych rodziców wobec dzieci. Razem z autorką spróbujemy znaleźć przyczyny tak wielkiego wpływu telewizji na nasze życie. Porozmawiamy o znacznie bezpieczniejszych, mądrzejszych sposobach na poradzenie sobie z rodzicielskim kryzysem.
Zapraszamy rodziców, pedagogów i wszystkich, którzy wzdrygają się na myśl o „karnym jeżyku”.
Spotkanie DLA DOROSŁYCH, na zamówienie wydawnictwa Krytyka Polityczna.
Wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

ZAPISY I INFORMACJE:
kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a, Wilanów, tel. 22 499-37-17, badet@badet.pl, www.BADET.pl.

 

ZWROTY BILETÓW

W przypadku karnetów: jeśli będą Państwo planować nieobecność dziecka, trzeba nas powiadomić na co najmniej jeden dzień przed zajęciami do godz. 16 – przekładamy wówczas opłatę na kolejne zajęcia.
W przypadku nieobecności dziecka na zajęciach weekendowych bilety zakupione w przedsprzedaży można wyjątkowo zwrócić (i uzyskać zwrot wpłaty) najpóźniej do piątku poprzedzającego weekendowe zajęcia, do godz. 16. W dni powszednie – na dzień wcześniej, do godz. 16. Więcej informacji: tel. 22 499-37-17.

 

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi