Koci poranek

koci-poranek-i13 listopada 2021 r. zorganizowaliśmy kocie zajęcia. Naszym przewodnikiem była książka „Mały atlas kotów (i kociaków)” Ewy i Pawła Pawlaków. Poznaliśmy puchate koty norweskie, niebieskookie syjamy, japońskie koty z pomponikiem zamiast ogona oraz kota nad kotami: wielorasowego dachowca. Zrobiliśmy kocie uszy w swoich ulubionych kolorach i obrazki wydrapywane ostrymi pazurkami, było też łażenie po dachach i chłeptanie z miseczek.

TU można obejrzeć wideorelację z wydarzenia.

Poranki/ popołudnia literackie to cykl zajęć dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: we wtorki: 2-6 lat, w środy: 6-11 lat, o godz. 17.30 oraz w wybrane soboty o godz. 11. Prowadzimy podczas nich warsztaty artystyczne wokół wybranej książki, zawsze czytamy jej fragmenty i w zabawach się nią inspirujemy. Wideorelacje z wszystkich zajęć zamieszczamy na FB księgarni i na naszym kanale na You Tube.

Z uwagi na wymagania projektu spotkania są filmowane, a wideorelacja z nich ukazuje się w naszych mediach społecznościowych.

Cykl zajęć dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

logo-mk-dn-i-sczas-dzieci

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.