Lato z Badetem 2021

Zapraszamy dzieci do udziału w twórczych i radosnych zajęciach Lata z Badetem 2021. Oderwiemy się na moment od rzeczywistości. Przeniesiemy do krain rodem z literatury i filmów fantastycznych. Odwiedzimy Narnię, Śródziemie i Baśniobór. Wpadniemy na lekcje do szkoły magii, poznamy gatunki smoków i poszukamy śladów ostatnich jednorożców. Będziemy się bawić, tworzyć prace plastyczne, odbywać piesze wycieczki, organizować gry terenowe i zabawy na świeżym powietrzu, a – gdy będzie taka możliwość – również wyjścia do muzeów. Postaramy się nie patrzeć w ekrany telefonów, odpocząć od technologii, być tu i teraz oraz cieszyć się własnym towarzystwem. Zajęcia dla dzieci od 6 do 11 lat.
lato-2021-fOPŁATY:
Każdy tydzień zajęć w godz. 9-16, w cenie pełne wyżywienie i wszelkie atrakcje (drugie śniadanie, napoje oraz obiad): 700 zł. Pojedynczy dzień zajęć można wykupić TU  – w miarę wolnych miejsc, pytajcie nas o daty przed zakupem!
Opieka świetlicowa w godzinach 16-18: w cenie 25 zł za godzinę.

ZAPISY:
Aby zapisać dziecko na dany turnus, trzeba wykupić wstęp – linki podajemy w tabeli. Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17. Liczba miejsc ograniczona do 12 os. w grupie. Przestrzegamy zaleceń epidemijnych.

TUTAJ można przeczytać regulamin zajęć.
RAMOWY PLAN DNIA

Godz. 9-9.30 zbiórka uczestników w księgarni, zabawy integracyjne
Godz. Godz. 9.30-10.30 zajęcia programowe w sali
Godz. 10.30-11 drugie śniadanie
Godz. 11-15 wyprawy, wycieczki, zajęcia sportowe i obiad od ok. 14.30
Godz. 15-16 powrót do księgarni, zajęcia programowe
Godz. 16 zakończenie zajęć

PLAN ZAJĘĆ

30-31 SIERPNIA: KOŃCÓWKA WAKACJI NA WESOŁO

30 SIERPNIA, PONIEDZIAŁEK – ILE PIĘTER MA DOMEK NA DRZEWIE?

Zajrzymy do książek  z serii „13-piętrowy domek na drzewie” i zaprojektujemy własne domki marzeń, w których znajdzie się miejsce na arenę do walk w błocie lub lodowisko z pingwinami.
Wycieczka: Powsin Park Kultury

31 SIERPNIA, WTOREK – BYĆ JAK SKARPETKA
Poczytamy fragmenty opowiadań z tomu „Niesamowite przygody 10 skarpetek” i tchniemy życie w porzucone skarpety-niedoparki.
Wycieczka: basen

 

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.