Gra terenowa na motywach z Tolkiena

GRA TERENOWA NA DNI WILANOWA  – WYNIKI

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za udział w badetowej zabawie na motywach z książek Tolkiena. Jak się bawiliście? Czy nikt nie zmarzł za bardzo? Czy test wiedzy nie był za trudny? Jak się strzelało z kuszy? Prosimy o szczere komentarze, tak żebyśmy kolejną grę terenową mogli przygotować jak najlepiej.

Poniżej podajemy listę laureatów gry. Nagrody (audiobooki z „Hobbitem”) będzie można odbierać w księgarni od środy, 16 września w godzinach pracy księgarni (10-19).

Tytuł Mistrza Szybkości otrzymuje hobbita Laurki, która ukończyła zabawę w 55 minut! Mistrzami Fair Play okazała się drużyna składająca się z Soni, Jakuba i Szczepana – ukończyli grę pomimo wyjątkowo niesprzyjających okoliczności i zatrzymania przez służby porządkowe podczas zabawy. Tytuł Mistrza Kamuflażu wędruje bezapelacyjnie do pana Grzegorza (krasnoluda o imieniu Ezber) i jego cudownej drużyny – wasz widok zapierał dech! Tytuł Mistrza Omnibusa otrzymuje elfka Solcia (czyli Izabela), z drużyny Julii. Ponieważ aż trzy drużyny zgłosiły po pięć osób, i przybyły w pięcioosobowych grupach, zdecydowaliśmy o przyznaniu aż trzech nagród dla Kapitanów Najliczniejszej Drużyny: dla Bartka-Bolka, Julii Tobin oraz Jarosława Pohl.

fota1fota2fota3fota4fota5ELFY_w

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.