Mamy kosmiczną moc! Klub dyskusyjny

8 kwietnia 2018 r. zainaugurowałyśmy działalność badetowego klubu dyskusyjnego Bunt Dziewuszek. Podczas pierwszego spotkania wspierała nas fundacja Kosmos dla Dziewczynek. Przez niemal półtorej godziny odkrywałyśmy nasze prawdziwe moce, sprawdzałyśmy, gdzie jest siła każdej z nas, i co możemy dzięki temu zrobić wspólnie. Z radością patrzyłyśmy, jak młode kobiety z chwili na chwilę ośmielały się mówić o tym, w czym są na prawdę świetne. Na koniec stworzyłyśmy wspólną, wielką rakietę i wykonałyśmy symboliczny lot, wykorzystując swoje moce.

8-04_1 8-04_2 8-04_3 8-04_5 8-04_6

To był niezwykle satysfakcjonujący czas spędzony w bezpiecznej i twórczej atmosferze. A z warsztatów skorzystały nie tylko młodziutkie dziewczynki, ale także ich mamy oraz sfeminizowana w 100% załoga księgarni.

Bardzo dziękujemy Kosmosowi oraz wszystkim małym i dużym uczestniczkom za otwartość i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że to początek wspólnej, niezwykłej przygody.
kosmos3


Na następne spotkania klubu (15.04 i 21.04) zapraszamy panie od ok. 8 lat do 108.  Bunt Dziewuszek działa przy księgarni Badet, aby edukować i wspierać kobiety.
Tutaj można przeczytać manifest i regulamin klubu: http://www.badet.pl/kalendarium/bunt-dziewuszek-klub-dyskusyjny/

A TUTAJ wnieść opłatę członkowską za kwiecień.
Wstęp: dla członkiń klubu bez dodatkowych opłat, pozostali: 10 zł. Konieczne zapisy: poprzez formularz poniżej lub badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

 

dziewuszki_1

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.