Mikołuszko o przyrodzie

mikoluszko-f9 października 2021 r. dziecięcy miłośnicy natury spotkali się w Badecie z autorem książki „Wielkie przygody w świecie przyrody” Wojciechem Mikołuszką.
Odbyliśmy podróż śladami ludzi, którzy inspirują się przyrodą. Podczas multimedialnej wędrówki dzieciaki podejmowały niełatwe decyzje, wybierały drogę,  i sprawdzały, jaki będzie efekt ich wyborów.

TU można obejrzeć wideorelację ze spotkania.

O Autorze:
Wojciech Mikołuszko
to przyrodnik, dziennikarz naukowy, autor książek dla dzieci. Najczęściej pisze o przyrodzie, w tym o ewolucji, paleontologii i ekologii. Jego artykuły ukazują się w wielu ogólnopolskich gazetach i magazynach. Opublikował dziewięć książek, w tym serię „Tato, a dlaczego?”, „Wielkie pytania małych ludzi” i „Wielkie eksperymenty dla małych ludzi”, “Wojtek” oraz “Wielkie przygody w świecie przyrody“. Prowadzi też zajęcia popularnonaukowe dla dzieci.
Zajęcia w ramach projektu „Książka z ekspertem” dofinansowano ze środków MK, DN i S, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

logo-mk-dn-i-sczas-dzieci

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.