Noc Księgarń: Noc w Hogwarcie

22 października 2021 r. zrobiliśmy sobie w Badecie Noc w Hogwarcie. Wielka gromada młodych czarownic i czarodziejów przybyła do nas, wezwanych przez wiadomość wysłaną na skrzydłach sów, na lekcję zielarstwa i zaklęć. Sprawdziliśmy swoją wiedzę na temat świata potterowego, odpowiadając na pytania z quizu. Zrobiliśmy pachnące ziołami, kolorowe mydełka. Wróciły do domu w Potwornych Pudełkach/ Księgach Potworów, które również wykonaliśmy sami. Każdy uczestnik zajęć wyczarował też własnego patronusa do walki z dementorami.

Jesteśmy pełni podziwu dla dzieciaków, które znają świat czarodziejów fenomenalnie, widać że czytają sporo i kochają te książki. Cudownie było się w z Wami spotkać, Dumbledore byłby z Was dumny! Tak jak my. Na pewno wrócimy do spotkań w świecie Chłopca, Który Przeżył – jeszcze nie raz.

noc-ksie%cc%a8garn-i
Wydarzenie w ramach Nocy Księgarń 2021.

 

 

TUTAJ można obejrzeć wideorelację ze spotkania.

Spotkanie w ramach cyklu zajęć dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

logo-mk-dn-i-sczas-dzieci

 

 

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.