Oblężenie Camelotu

20 października 2021 r. urządziliśmy w Badecie zajęcia rycerskie. Poczytaliśmy fragmenty książki „Upadek Camelotu Legendy arturiańskie”, Mike’a Phillipsa, wydanej przez Tandem. Stoczyliśmy walkę z „czarnym rycerzem”, postrzelaliśmy z łuku. Przyjrzeliśmy się najstarszym zamkom i zaprojektowaliśmy własne zamczysko, niemożliwe do zdobycia.

Wideorelacja z zajęć – tutaj.

Poranki/ popołudnia literackie to cykl zajęć dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: we wtorki: 2-6 lat, w środy: 6-11 lat oraz w wybrane soboty. Prowadzimy podczas nich warsztaty artystyczne wokół wybranej książki, zawsze czytamy jej fragmenty i w zabawach się nią inspirujemy. Wideorelacje z wszystkich zajęć zamieszczamy na FB księgarni i na naszym kanale na You Tube.

Cykl zajęć dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

logo-mk-dn-i-sczas-dzieci

 

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.