Artystyczny szał Popołudnie literackie 6+

27.10.2021, zainspirowani książką „Historia obrazów dla dzieci” odbyliśmy wycieczkę po najdziwniejszych muzeach i galeriach świata. Wzięliśmy udział w licytacji obrazów, poszukaliśmy fałszywego dzieła sztuki. Na koniec poczuliśmy się jak Jackson Pollock i stworzyliśmy wielkie dzieło sztuki. Do jego podziwiania zaprosiliśmy rodziców na nasz miniwernisaż.

popoludnia-6-f

Poranki/ popołudnia literackie to cykl zajęć dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: we wtorki: 2-6 lat, w środy: 6-11 lat, o godz. 17.30 oraz w wybrane soboty o godz. 11. Prowadzimy podczas nich warsztaty artystyczne wokół wybranej książki, zawsze czytamy jej fragmenty i w zabawach się nią inspirujemy.

Wideorelacja z zajęć – TUTAJ.

 

 

zrzut-ekranu-2021-09-30-o-20-28-16Cykl tych zajęć dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

 

logo-mk-dn-i-sczas-dzieci

 

 

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.