Warsztaty minecraftowe

zrzut-ekranu-2021-08-31-o-10-49-12W poniedziałki zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem, stacjonarnie, w dwóch grupach wiekowych. Gramy w minecraftowe misje z wplecionymi zagadnieniami z matematyki, przez chemię, biologię, fizykę, aż po astronomię i nowoczesną informatykę. Celem zajęć jest zaprogramowanie graficzne robota, wykonującego różne zadania.

Nie prowadzimy zapisów na te zajęcia, gwarancją miejsca jest jak najwcześniejsza przedpłata za karnet na dany miesiąc. Liczba miejsc ograniczona.

CENA:
65 zł za jedne zajęcia w ramach karnetu. 
Pojedyncze wejście, w miarę wolnych miejsc: 75 zł. W czerwcu cena karnetu za 3 spotkania to 195 zł. Zajęcia odbędą się 6, 13 i 20.06.

Informacje: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17. By się zapisać, trzeba wykupić karnet na dany miesiąc.

 

W godz. 16-17: Minecraft Pierwsze kroki
grupa młodsza, 5-8 lat
Warsztaty dla dopiero zaczynających przygodę z Minecraftem, uczymy się grać i obsługiwać komputery. Na zajęciach budujemy wspólne osiedle, uczymy się razem grać i współpracować. Każdy z uczniów otrzyma działkę, na której będzie musiał wybudować własny dom z ogrodem. Wszyscy mieszkańcy osiedla będą przestrzegać zasad i dbać o jego wygląd oraz funkcjonalność. Scenariusz zawiera dużo zadań związanych z logicznym myśleniem i współpracą w grupie. 

TU można kupić karnet 

grupa średnia, 6-9 latminecraftzabawy Minecraft Młodzi Odkrywcy
Co poniedziałek w godz. 17-18.30 zapraszamy na warsztaty komputerowe z Minecraftem. Jest to wprowadzenie do świata komputerów i programowania, podczas wspaniałej przygody zrealizowanej w grze Minecraft. Na uczestników czekają różne przygody, zagadki oraz zadania związane z programowaniem oraz z logicznym rozwiązywaniem problemów. W zadaniach pojawiają się elementy programowania, mające na celu  nauczenie podstaw kodowania. Wykorzystujemy do tego specjalną modyfikację, która umożliwia zaprogramowanie graficzne robota, wykonującego różne zadania.
 

Karnet na zajęcia dostępny tu.

 

 

Jednorazowe wejście (prosimy o podanie daty i grupy wiekowej): TU.

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi