Pożegnanie z Badetem

18 czerwca 2022 r. żegnaliśmy się w Badecie z naszymi przyjaciółmi, bywalcami, dawnymi i obecnymi księgarkami. Odwiedziliście nas licznie, dziękujemy. Byli stali bywalcy, dziecięcy i całkiem dorośli. Byli m.in. Agata Passent, Krystyna Lipka-Sztarbałło, Piotr Socha, Wojciech Grajkowski. Była cała obecna badecina załoga jednocześnie na raz – a to się często nie zdarza, zwykle pracujemy na zmiany (czyli Kamila, Ania, Marta, Basia, Weronika, Sandra i Joanna).

Odwiedziły nas, co bardzo wzruszające i wspaniałe, dawne badecine księgarki: Ewelina, Ula, Dorota, Marta, Gosia, Emilia. To, że dawne miejsce pracy odwiedzają, niektóre po wielu latach, to dla nas powód do ogromnej dumy i radości. Były wspominki, film o historii księgarni (skróconą wersję opublikujemy niebawem na naszym kanale na YT), quizy i zagadki. Rozmowy, wspólne zdjęcia. Trochę śmiechu, sporo smutku. I snucie planów na przyszłość. Bardzo jesteśmy wdzięczni i wzruszeni tym pożegnaniem.
img_3521 img_3549 img_3643 img_3644

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi