Smocze popołudnie literackie

19 października 2021 r. zaprosiliśmy dzieci do Badeta na zajęcia z książką „Zmień prawa smoków, Rubinko” Nicoli Kinnear. Poznaliśmy historię małej smoczycy, która nauczyła się, jak być miłą i przyjazną dla każdego i sami zastanowiliśmy się. jak powinniśmy postępować, żeby nasze towarzystwo było mile widziane. Zrobiliśmy kukiełki latających smoków, urządziliśmy smoczy  teatr cieni. W magicznym pudełku poszukaliśmy skarbów, którymi podzieliliśmy się sprawiedliwie.

TUTAJ – wideorelacja z zajęć.

smok-fPoranki/ popołudnia literackie to cykl zajęć dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: we wtorki: 2-6 lat, w środy: 6-11 lat, o godz. 17.30 oraz w wybrane soboty o godz. 11. Prowadzimy podczas nich warsztaty artystyczne wokół wybranej książki, zawsze czytamy jej fragmenty i w zabawach się nią inspirujemy. Wideorelacje z wszystkich zajęć zamieszczamy na FB księgarni i na naszym kanale na You Tube.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

logo-mkidn

czas-dzieci

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.