Tajemniczy detektyw

tajemnica-detektywa-i6 października 2021 r. zaprosiliśmy dzieci na spotkanie z długo oczekiwanym nowym tomem „Biura Detektywistycznego Lassego i Mai”.  Tym razem rozwiązaliśmy zagadkę  „Tajemnicę detektywa”. Nasza sala zamieniła się w miniescaperoom, z którego trzeba było się wydostać. A nie jest to łatwe zadanie! Odszyfrowywaliśmy wiadomości,  rozwiązywaliśmy łamigłówki, badaliśmy swoje linie papilarne pod mikroskopem, a wszystko po to, aby znaleźć klucz do wyjścia.

Tutaj – wideorelacja z zajęć.

Poranki/ popołudnia literackie to cykl zajęć dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: 2-6 i 6-11 lat. Prowadzimy podczas nich warsztaty artystyczne wokół wybranej książki, zawsze czytamy jej fragmenty i w zabawach się nią inspirujemy. Wideorelacje z wszystkich zajęć zamieszczamy na FB księgarni i na naszym kanale na You Tube.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

 

logo-mkidnczas-dzieci

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.