Karta stałego klienta w Badecie

Zbieraj punkty za każde zakupy w Badecie, a potem wymieniaj je na zniżki, gratisy, wejścia na zajęcia.  Za samo przystąpienie do programu przyznajemy powitalne 10 punktów  – można je od razu wydać na darmowy gorący napój, 5% rabatu na pierwsze zakupy lub bilet na niektóre zajęcia w Badecie.

Jak korzystać z Karty Stałego Klienta?
1. Uczestnikiem Programu może zostać każdy Klient stacjonarnej księgarni Badet, który dokona rejestracji w programie. Aby dokonać rejestracji należy:
a. zainstalować na swoim telefonie bezpłatną aplikację „Moja Księgarnia” 
b. podać dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail
c. podać kod programu: 196.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play lub AppStore, albo skorzystać z poniższych linków:

obraz2      obraz1

2. Rabaty lub nagrody przyznajemy za uzbieranie odpowiedniej liczby punktów.

3. Klient otrzymuje punkty za zakupy dokonane w księgarni oraz za wszelkie płatności za zajęcia lub urodziny. Przyznajemy 1 punkt za każde pełne 10 zł wydane na zakupy.

4. SYSTEM NAGRÓD
• za 10 punktów: dowolny gorący napój w kawiarni Badeta lub 5% rabatu na jednorazowe zakupy albo wejście na niektóre biletowane zajęcia
• za 20 punktów: 10% rabatu na jednorazowe zakupy
• za 30 punktów: 10 zł rabatu na zakupy

5. Klient otrzymuje 10 punktów powitalnych na swoją kartę w chwili, gdy przystąpi do programu i zainstaluje aplikację (przystąpienie do programu bez uruchomienia aplikacji nie daje tej premii). Uwaga – nie zostają one dodane automatycznie, więc jeśli zainstalowali Państwo aplikację w domu, prosimy o stosownego maila – dodamy Państwu powitalne 10 punktów.

Pełny regulamin programu Karta Stałego Klienta dostępny jest tutaj: regulamin

plakat

 

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi