Trolle i olbrzymy!

ksiega-l-okladka29.05, w niedzielę o godz. 11 zapraszamy na premierę „Księgi Ludensona” Zofii Staneckiej z ilustracjami Marianny Oklejak, z udziałem obu artystek.
Wyruszymy na spotkanie trolli i olbrzymów! Wyruszymy na spotkanie trolli i olbrzymów, narysujemy najstraszliwszego z nich. Stworzymy też własne księgi zaklęć i sekretów, pełne tajemniczych skrytek i magicznych stron. Poszukamy magicznych kopert z wiadomością od autorek, a znaleziony skarb będzie można oczywiście dokleić do swojej księgi zaklęć.

Spotkanie dla dzieci od 6 lat, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

troll

 

 

Wydarzenie organizujemy, razem z wydawnictwem Agora, w ramach projektu „Sztuka książki” dofinansowanego ze środków MKiDN pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, pod patronatem medialnym portalu Czas Dzieci.

O książce:

„Księga Ludensona”, Zofia Stanecka, Marianna Oklejak

Są książki, które ożywiają nie tylko wyobraźnię…

To nie będą zwyczajne wakacje. Tego lata w Jastrzębiej Górze pojawią się troll, olbrzym i czwórka energicznego rodzeństwa. Ludzie i magiczne stwory ruszą na poszukiwania tajemniczej, spisanej przed wiekami Księgi Ludensona, która ma moc stwarzania i niszczenia. Czy uda się ją znaleźć, zanim trafi w niepowołane ręce, i zatrzymać zaklęte w niej żywioły? Na śmiałków, którzy podejmą się zadania, czekają liczne niespodzianki, chwile grozy i wbijające w fotel zwroty akcji. Wspólne przygody zjednoczą tych, których do niedawna dzieliło prawie wszystko.

Zofia Stanecka, jedna z najbardziej znanych autorek książek dla dzieci, napisała Księgę Ludensona z miłości do morza i dziwnych stworzeń. Magiczną opowieść zilustrowała w niepowtarzalnym stylu Marianna Oklejak.

logo-mkidnczas-dzieci

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi