Noc księgarń: zlot wiedźm

20 września  2019 r. w ramach ogólnopolskiej Nocy Księgarń, Badeta nawiedziły tłumy dziecięcych wiedźm i czarodziejów. To był prawdziwy zlot! Czytaliśmy m.in. „Wiedźmy” Roalda Dahla, fragmenty Harry’ego Pottera i „Babcochę”. Malowaliśmy na buziach dzieciaków magiczne akcenty, czarownice uwarzyły wspólnie eliksir wybuchowy. Dorobilśmy sobie sterczące na nosie i dające moc pypcie. Zdobyliśmy gwiezdny pył, poprawiający wiedźmową urodę. Całe spotkanie odbyło się przy świetle (bezpiecznych, elektrycznych!) świec i w absolutnie magicznej atmosferze.  Dziękujemy za zlot i nocne rozmowy o książkach – księgarnia była czynna niemal do godz. 22! Na pewno nie raz jeszcze zaprosimy Was na wieczorne spotkania.

Spotkanie zorganizowaliśmy w ramach I edycji ogólnopolskiego wydarzenia dla czytelników ogłoszonego przez dystrybutora książek OSDW Azymut.
#NocKsięgarń 🌙


 

„Biorąc udział w wydarzeniu, tj. wchodząc na teren wydarzenia, uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne i nieograniczone w czasie rozpowszechnienie przez organizatora i OSDW Azymut sp. z o.o. w dowolny sposób wizerunku uczestnika i uczestnika będącego osobą małoletnią, który znajduje się pod jego opieką, zarejestrowanego w każdej formie (zdjęcie, film) w czasie pobytu uczestnika na terenie wydarzenia. W przypadku, gdy uczestnik nie jest przedstawicielem ustawowym uczestnika będącego osobą małoletnią, który znajduje się pod jego opieką, uczestnik zapewnia, że przedstawiciel ustawowy uczestnika będącego osobą małoletnią wyraża zgodę na wykorzystanie jego wizerunku na zasadach określonych powyżej i zobowiązuje się zwolnić organizatora i OSDW Azymut sp. z o.o. ze wszelkich ewentualnych związanych z tym roszczeń uczestnika będącego osobą małoletnia lub jego przedstawiciela ustawowego.” (z regulaminu wydarzenia).

To wydarzenie zostało opublikowane w przez admin. Dodaj ten link do ulubionych.