Animatorzy

ikona

 animatorzy_kamila-300x300

Kamila

Kamila jest pierwszą animatorką w Badecie – to znaczy, że jako pierwsza poprowadziła w naszej księgarni zajęcia (w 2007 r.), a potem pierwsze imprezy urodzinowe (w 2008 r., jeszcze na naszym ciasnym poddaszu domku przy ul. Rutkiewicz, czyli w poprzedniej siedzibie księgarni). Jest autorką większości scenariuszy urodzinowych, pomysłów na wiele najpopularniejszych zabaw, ma ogromne doświadczenie i wrodzony talent do pracy z dziećmi. Najważniejsze jest może to, że sama świetnie się bawi, prowadząc zajęcia, co dzieci zauważają i doceniają. Lubi sztukę, gry i rowery. Chętnie eksperymentuje.

animatorzy_ania-300x300

Ania

„Kiedy tak wyglądałam był rok może 1986. Rodzice zabrali mnie do teatru na „Sztukmistrza z Lublina” i strasznie się wynudziłam. Podobno chciałam wyjść i obiecałam wszystkim, że nigdy więcej nie pójdę do teatru… Na szczęście potem pojawił się Marek Grechuta z „Piosenkami dla dzieci i rodziców” i to był znacznie lepszy wybór dla 5-latki. Przepadłam. Zaczęła się przygoda z teatrem, muzyką, a przede wszystkim z DOBRĄ LITERATURĄ. Praca w księgarni miała być cichym azylem i odskocznią od gwaru studiów pedagogicznych, ale jak zwykle życie płata wesołe figle. Lubię to szaleństwo z dzieciakami, podoba mi się, że ciągle jeszcze dzieciom chce się po prostu bawić, że są pełne energii i radości oraz nieustająco zaskakują, a jeśli do tego mają ochotę na zabawy literackie, to już w ogóle jest cudownie”.

ada

Adrianna

Adrianna jest z nami od przeszło półtora roku. W tym krótkim czasie udowodniła swoją otwartością, pomysłowością i profesjonalizmem, że jest odpowiednią osoba na właściwym miejscu. Jej życiową pasją jest taniec – pracuje jako instruktor tańca (specjalizacja djembel) z dziećmi i młodzieżą, podczas zajęć wprowadzając technikę i style tańców afrykańskich w oparciu o elementy fitness. Poza tym Adrianna jest studentka pedagogiki, co pomaga jej w prowadzeniu animacji dla najmłodszych, bo zabawa to dla dziecka znakomita okazja do odkrywania siebie, rozwijania swojej wyobraźni i budowania oraz podtrzymywania swojej pewności siebie w grupie.

kasia

Kasia

Kasia – studentka pedagogiki z dziećmi pracuje od kilkunastu lat: wcześniej w drużynie harcerskiej, aktualnie, organizując zabawy, zajęcia oraz angażując się w wolontariat. Praca z dziećmi sprawia jej ogrom radości, każde spotkanie z nimi to dla niej wyzwanie oraz wielka przygoda. Uwielbia ich radość życia, ciekawość świata oraz naturalność. Z przyjemnością prowadzi urodziny w klimatach fantastycznych oraz na podstawie powieści literackich. Przeciwniczka bierności, zakochana w górach, teatrze, gorącej herbacie oraz dobrych książkach.

I  wiele innych osób…. :)