Atrakcje dodatkowe

ikona

 Fluo_1

FLUOURODZINY

Fluourodziny to świetne urozmaicenie imprezy dla dzieci i młodzieży. Proponujemy taneczną zabawę z niezwykłymi efektami fluorescencyjnymi. Animatorzy zrobią, na życzenie każdego z uczestników, barwne wzory na twarzy lub ramionach wykonane specjalnymi farbami, które w świetle lamp będą kolorowo świecić. Każdy gość urodzinowy otrzyma odblaskowe bransoletki. Zachęcamy również uczestników do przyjścia w odblaskowych strojach (najlepiej białych), które będą odbijały światło w ciemności. Specjalne reflektory, lśniące napisy okolicznościowe na podłodze i kolorowe, zmywalne „tatuaże” święcące w ciemności stworzą niesamowitą atmosferę, która ośmieli do szalonej zabawy. Atrakcja dostępna dla dzieci od 5 lat w sali klubowej Badeta Wilanów w godzinach popołudniowych (po zmroku, od godz. 17). Koszt to 150 zł.

cof

ZABAWA Z PSEM

Dzieciom, które kochają zwierzaki, a nie mają z nimi stałego kontaktu, proponujemy niezwykłą atrakcję – półgodzinne psie szaleństwo. Gościem urodzin będzie Lily, pies rasy samoyed, specjalnie szkolony do zabaw z dziećmi. Pod okiem przewodniczki każdy z uczestników będzie miał okazję przywitać się z psem i wykona razem z nim wybraną komendę. Właścicielka zdradzi, jak skupić na sobie uwagę psa i sprawić, by słuchał poleceń. Opowie także, jak zachować się, gdy zbliża się do nas nieznany nam pies. Będzie również możliwość zapoznania się z zaskakującymi elementami opieki nad psem lub sprawdzenia, czy Lily ma rzeczywiście dobry węch – ukryjemy przed nią smakołyki, które będzie musiała znaleźć. Cena atrakcji: 250 zł, dostępność – do potwierdzenia.

 piniaty

wypelnienia-do-piniaty

PINIATY TEMATYCZNE

Proponujemy piniaty tematyczne w wielu kształtach i z różnymi wypełnieniami. Piniata to kolorowy, kartonowy gadżet wypełniony słodyczami lub zabawkami i konfetti, do rozbicia specjalną pałką i podziału niespodzianek pomiędzy gości urodzinowych. Cena piniaty zaczyna się zwykle od 100 zł.

 

 PRZYKŁADOWE WZORY PINIAT
Gwiazda Śmierci z Gwiezdnych Wojen, Angry Bird, bomba TNT
jajko Kinder niespodzianka, dynia, zielony Creeper z Minecrafta
pokeball z pokemonów, skrzynia skarbów, jednorożec

piniata-2

 

 

 

 

 

 

 

WYPEŁNIENIA
• po 50 zł:
– cukierki
– imprezowe wypełnienie (zawiera balony, serpentyny i konfetti)
• po 60 zł: prezenty pakowane w oddzielnych kapsułkach i konfetti z serpentynami, dla grupy do 20 osób, do wyboru:
– jajka z dinozaurami do wyhodowania
– zabawki ninja
– piłeczki kauczukowe
– biżuteria (naszyjniki i pierścionki)

 

 zamykanie-w-bance

ZAMYKANIE W BAŃCE MYDLANEJ

Ok. półgodzinna zabawa z bańkami mydlanymi to atrakcja nie tylko dla najmłodszych. Proponujemy niezwykłe widowisko w postaci ogromnych baniek, tworzonych pod okiem naszego animatora. Główną atrakcją pokazu będzie zamykanie każdego uczestnika w bańce mydlanej i możliwość oglądania świata przez pryzmat ich tęczowych ścianek.

Koszt atrakcji to 150 zł.


zwierzaki

BALONOWY RAJ

Balonowy pies, żyrafa, samolot, miecz albo kwiatek, a nawet ośmiornica mogą być doskonałym prezentem dla zaproszonych gości bądź świetnym urozmaiceniem animacji urodzinowej. Uczestnicy przyjęcia wybierają kolory i ulubione kształty, a nasi animatorzy w kilka chwil wyczarują z balonów fantazyjne stworzenia i przedmioty.

Cena atrakcji – 50 zł, jej dostępność należy wcześniej potwierdzić.