Catering

ikona

Współpracujemy z kilkoma restauracjami, cukiernią i firmą cateringową, które dostarczają słodkie i słone przekąski, sałatki, kanapki, ciasta, torty, pizze. Proponujemy także ciepłe i zimne napoje. Możemy zamówić dla Państwa powiązany z tematem urodzin tort: klasyczny okrągły lub kwadratowy, z napisem okazjonalnym lub w wybranym kształcie, na przykład dinozaura czy zamku (z zaprzyjaźnionej cukierni). Przygotowaliśmy także dla Państwa pakiety cateringowe: dla małej i dużej grupy oraz ekopakiet. W skład każdego pakietu wchodzą napoje, woda, owoce, żelki, popcorn i ciastka z cukierni. Oferujemy również fontannę czekoladową z owocami, ciastkami do maczania. Można także zarezerwować stoliki w kawiarni dla rodziców gości urodzinowych i zamówić dla nich gorące napoje z 20% rabatem oraz poczęstunek z zaprzyjaźnionej z nami cukierni. Zapewniamy również zastawę wielokrotnego użytku (kubki, talerzyki i widelczyki) oraz jednorazowy papierowy obrus.  Zarówno tort, jak i katering mogą Państwo zapewnić we własnym zakresie bez konieczności dodatkowej opłaty.

TORTY W KSZTAŁCIE I Z NADRUKIEM

Oferujemy Państwu torty klasyczne, okrągłe, ozdabiane kremem i owocami, torty z nadrukiem z opłatkiem jadalnym (wystarczy przesłać zdjęcie w formacie jpg. zostanie ono wydrukowane z imieniem i wiekiem jubilata) oraz torty w dowolnym kształcie oblane masą marcepanową. Minimalna waga tortu w kształcie to 2,5 kg. Dostępne smaki: czekoladowy, truskawkowy, waniliowy (krem na śmietanie kremówce). Oferujemy także torty dla alergików: bezglutenowy z mąki ryżowej i ziemniaczanaej, lub bezmleczny: krem roślinny, mleczko kokosowe, albo bezjajeczny i bez orzechów.

 • tort klasyczny – 95 zł/kg
 • tort z nadrukiem – 110 zł/kg
 • tort w kształcie – 110 zł/kg
 • figurka na tort – 40 zł/szt.
 • tort dla alergików okrągły – 120 zł/kg
 • tort dla alergików w kształcie – 150 zł/kg

 

 

 

 

 

 

SŁODKIE PREZENTY Z INDYWIDUALNYM MOTYWEM URODZINOWYM

 • Cupcake z przestrzenną ozdobą z masy cukrowej – 12 zł/szt.
 • Ciastko owsiane z płaską ozdobą z masy cukrowej – 12 zł/szt.
 • Piernik z ozdobą z lukru – 6 zł/szt.
 • Medal z indywidualnym napisem i szarfą – 18 zł/szt.
 • Ciastko z wzorem do kolorowania  20 zł/szt.

Proponujemy Państwu zamówienie babeczek i ciastek z wybranym przez Państwa motywem. Mogą one stanowić oryginalną część poczęstunku, zastąpić tort lub być doskonałym upominkiem urodzinowym dla zaproszonych gości. Wybierają Państwo nie tylko dekorację babeczek, ale także smak ciasta (waniliowy, czekoladowy, marchewkowy, cytrynowy, orzechowy). Na babeczce może pojawić się także imię dziecka. Oferujemy ciastka z płaskim nadrukiem lub babeczki z motywem z marcepanu z przestrzenną figurką, pierniczki z ozdobą z lukru w różnych kształtach, medale z szarfą i ciastka z obrysem do pokolorowania barwnikami spożywczymi. Minimalna liczba szt. w zamówieniu to 5. Zamówienie należy złożyć tydzień przed planowaną imprezą. Więcej przykładów babeczek i ciastek z motywami bajkowymi w galerii poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

POCZĘSTUNEK

Planując przekąski dla dzieci i rodziców, mogą Państwo skorzystać z naszej oferty, dostępnej na życzenie mailowo. Aby ułatwić Państwu zamawianie poczęstunku, przygotowaliśmy różne jego warianty: dla grupy małej (10-15 osób) i dużej (15-25 osób). Jeżeli zdecydują się Państwo, wystarczy w zamówieniu zaznaczyć wybrany pakiet. 

pakiet-do-15-osob_2

Każdy z pakietów zawiera: napoje i wodę mineralną oraz przekąski: żelki, popcorn, ciastka z cukierni. Ta sama oferta dla większej grupy rozszerzona jest o dodatkowe smakołyki. Szczegółowy wykaz produktów w każdym z pakietów przesyłamy na życzenie.

Pakiet dla małej grupy 10-15 os – 260 zł
Pakiet dla dużej grupy 15-25 os. – 390 zł

FONTANNA CZEKOLADOWA
fontanna

Zamiast kateringu lub jako dodatkową atrakcję proponujemy także fontannę czekoladową z zapasem belgijskiej, pysznej czekolady, owocami i ciasteczkami w cenie 250 zł. Dostępność potwierdzamy na życzenie!

 

 

 

REZERWACJA STOLIKÓW W KAWIARNI 

Zarezerwuj stolik

Możliwe jest dokonanie rezerwacji stolików kawiarnianych dla rodziców i dorosłych gości – prosimy o wcześniejsze zgłoszenie ich szacowanej liczby. Rezerwacja taka jest ważna na ok. 15 min. przed rozpoczęciem imprezy i do 30 min. po jej zakończeniu. Można również zamówić dla gości gorące napoje z 20% rabatem.