Dokumenty do pobrania

ikona

Zaproszenia urodzinowe

Przyjęcie urodzinowe nie może się oczywiście obyć bez zaproszeń. Przygotowaliśmy dla Państwa zaproszenia na urodziny w Badecie, z mapkami dojazdu, zdjęciami sal i tekstem do wypełnienia przez jubilata. Poniżej zamieściliśmy pliki do pobrania.
Wydrukowane zaproszenia z mapą dojazdu można kupić w księgarni przy ul. Lentza 35A (koszt: 2 PLN za sztukę).

Zaproszenie 

Zasady organizacji imprez

Urodziny można zarezerwować osobiście w siedzibie księgarni lub telefonicznie. Ustalamy wtedy termin i godzinę. Rezerwacja potwierdzana jest poprzez wpłatę zadatku – 200 PLN . Następnie ustalamy indywidualnie charakter imprezy i jej temat.

Ważne!
Ostateczna rezerwacja terminu następuje dopiero w dniu wpłaty zadatku. Jest to dla nas potwierdzenie konkretnego terminu urodzin. Jeśli urodziny zostaną odwołane lub przeniesione na inny termin na prośbę rodziców jubilata – zadatek niestety nie jest zwracany. Z drugiej strony zadatek gwarantuje Państwu, że impreza nie zostanie przez nas odwołana. Gdyby do takiej sytuacji miało dojść (a do tej pory nigdy nie doszło), to zwracamy podwójną wartość wpłaconego zadatku.
Ostateczną liczbę dziecięcych gości proszę nam podać nie później niż na 3 dni przed imprezą – żebyśmy zdążyli się przygotować.  I za podaną tego dnia liczbę dzieci pobierzemy opłatę po imprezie (+ ew. niespodziewani dodatkowi goście), nie zmniejszamy jej, jeśli gości ostatecznie przybędzie mniej. Warto więc prosić wszystkich zaproszonych o potwierdzenie przybycia.

Przyjęcia urodzinowe w księgarni Badet są organizowane standardowo w godzinach:
Soboty i niedziele –  godz. 11.00-13.00, 14.00-16.00, 17.00-19.00 lub 11.30-13.30, 14.30-16.30, 17.30-19.30
Od poniedziałku do piątku – w indywidualnie ustalonych godzinach.

Czasem w weekendy w obydwu salach odbywają się JEDNOCZEŚNIE dwie imprezy urodzinowe lub zajęcia literackie dla dzieci, tak więc rodzice oczekujący na dzieci dzielą się między sobą stolikami w naszej kawiarni.

Podczas rezerwacji urodzin należy zgłosić liczbę i wiek uczestników. Księgarnia Badet organizuje imprezy urodzinowe głównie dla dzieci od lat 4 do ok. 12, przyjęcia dla dzieci młodszych lub starszych są możliwe na indywidualne zamówienie. Możliwy jest także wynajem sal na przyjęcia rodzinne, bez zabaw organizowanych przez animatora, lub z opiekunką dla dzieci od 1 do 3 lat.

formularz rezerwacyjny

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać, przeglądając nasze zasady organizacji imprez załączone poniżej.

 zasady organizacji imprez w Badecie